Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Detectie / Nosework S1-2026

2 maart | 19:00 - 21:00

€150,00

Vanaf maandag 2 maart 2026 starten we met een nieuw cursusblok detectie. De cursus bestaat uit 15 lessen en vindt plaats op maandagavond. We werken met maximaal vier hond-menscombinaties per uur, zodat er veel persoonlijke begeleiding is. De cursus is geschikt voor alle honden, ongeacht leeftijd of ras, en ook zeer geschikt voor honden die het lastig vinden om met andere honden of mensen om te gaan.

Tijdens de detectiecursus leert je hond een specifieke geur herkennen, opsporen en de vindplaats aangeven. Dit soort neuswerk vraagt veel concentratie en zorgt voor sterke mentale stimulatie. Voor veel honden is detectie zelfs vermoeiender dan een lange wandeling.

Detectie is niet alleen geschikt voor actieve honden, maar ook juist voor rustige honden of honden die snel overprikkeld raken. Het kan helpen bij het opbouwen van zelfvertrouwen, het verbeteren van focus en het bieden van een veilige, rustige manier van samenwerken. Bovendien versterkt het de band tussen jou en je hond door samen te werken en elkaar te leren lezen.

Er is geen voorkennis nodig: elke hond kan meedoen. Door de kleine groepen is er veel aandacht per team en een rustige leeromgeving.

Lesinformatie
Start vanaf maandag 2 maart 2026.
15 lessen met individuele aandacht.

Toegangseisen
Geen.
Van pup tot oudere hond, van groot tot klein, van super sociaal tot minder sociaal, iedereen is welkom bij detectie.

Let op: de hond moet tijdens de les ook in de auto blijven wachten.

Gegevens

Datum:
2 maart
Tijd:
19:00 - 21:00
Kosten:
€150,00

Locatie

HSVW
Middelburgseweg 6A
Waddinxveen, 2741 LB Nederland
+ Google Maps

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Tickets zijn niet meer beschikbaar